Pohřby Navrátil

Pohřební služba Uhlířské Janovice

Poskytujeme pohřební služby v Uhlířských Janovicích, a to s úctou a plným respektem k vašim potřebám 
a přáním. S profesionálním a individuálním přístupem pomáháme zajistit důstojné rozloučení se zesnulými. Věnovat se vám budeme na naší pobočce v Uhlířských Janovicích, kde najdete i vzorkovou prodejnu hrobů.

Jsme vám k dispozici

Poskytujeme pohřební služby v Uhlířských Janovicích, a to s úctou a plným respektem k vašim potřebám 
a přáním. S profesionálním a individuálním přístupem pomáháme zajistit důstojné rozloučení se zesnulými. Věnovat se vám budeme na naší pobočce v Uhlířských Janovicích, kde najdete i vzorkovou prodejnu hrobů.

Naše služby

Zajišťujeme kompletní organizaci pohřbu i provedení kvalifikovaných kamenických a hrobnických prací. Pokud hledáte nejlepší pohřební službu v Uhlířských Janovicích s transparentními a konečnými cenami, jste na správném místě.

Pohřební služba Navrátil

Zajišťujeme důstojné rozloučení v různých podobách po celé České republice. Šetrnost a úcta k zemřelému i pozůstalým je naší prioritou. Navštivte jednu z našich poboček nebo nás kontaktujte telefonicky a my přijedeme a sjednáme s vámi pohřeb v pohodlí vašeho domova.

Tradiční pohřeb

Pohřeb s obřadem v obřadní síni je nejoblíbenější tradiční formou pohřbu. Zajistíme pohřeb v Kutné Hoře, Kolíně, Uhlířských Janovicích, Sázavě i Zruči nad Sázavou.

od 27 307 Kč

Nejlevnější pohřeb

Pokud hledáte ten nejlevnější pohřeb bez obřadu, máme pro vás balíčky kremačních pohřbů. Samotné rozloučení pak můžete provést ve vlastní režii v rodinném kruhu.

od 14 937 Kč

Předplacený pohřeb

Předplacený pohřeb je tu pro všechny, kteří chtějí mít jistotu důstojného odchodu. U nás si můžete pohřeb sestavit a celkově nebo částečně předplatit. Umožňujeme i formu splátek.

od 14 937 Kč

Eco-friendly pohřeb

V naší nabídce je i ta ekologicky nejšetrnější varianta pohřbu. Umíme ji zařídit i včetně rozložitelné urny nebo nebarvené rakve. Vzpomínka na zesnulé tak bude spjata s přírodou.

od 18 558 Kč

Netradiční pohřby

Zesnulého můžete vyprovodit na poslední cestu tam, kde to měl nejraději. Realizujeme důstojná rozloučení na netradičních místech, jako jsou fotbalová hřiště, louky nebo břehy řek.

Pohřební kočár

Pro výjimečně důstojnou poslední cestu zesnulého nabízíme možnost využít náš historický pohřební kočár v luxuním provedení. Samozřejmostí je tažení koňmi.

Pohřební 1203

Pro stylové rozloučení kdekoliv po České republice nabízíme historický pohřební vůz značky Škoda 1203, který v sobě spojuje tradice, vzpomínky i osobitou eleganci.

Pohřební limuzína

Pohřební průvod s naší limuzínou je symbolem velmi noblesního rozloučení. Tento stylový vůz zajistil poslední cestu například i pro velikána hudební scény Karla Gotta.

Kontakt

V každou denní i noční hodinu, ať je víkend nebo svátek, doslova kdykoliv nás můžete kontaktovat. Jsme připraveni vám pomoci v těch nejtěžších chvílích.

24 hodin denně 365 dní v roce

Proč si vybrat Pohřební službu Navrátil?

Úcta a respekt

Naše služby poskytujeme na nejvyšší úrovni kvality a věnujeme dostatek pozornosti i těm nejmenším detailům. Základem naší práce jsou vždy profesionalita, individuální péče, úcta a plný respekt k zesnulým i pozůstalým.

K dispozici 24/7

Naše specializované týmy v Kutné Hoře, Kolíně, Uhlířských Janovicích, Žďáru nad Sázavou a Sázavě jsou připraveny vyřídit vše potřebné přímo na pobočce nebo v pohodlí a soukromí vašeho domova. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu – kdykoli nás potřebujete.

V kanceláři i u vás doma

Víme, v jak náročné situaci se ocitáte, a jsme připraveni být vám maximálně nápomocni. K naplánování pohřbu můžete využít naše kanceláře, které jsou vybavené katalogy a vzorky, nebo vyřešíme vše potřebné v klidu a soukromí vašeho domova, záleží pouze na vaší volbě.

Transparentní ceny

Ceny za naše služby jsou jasné, transparentní a konečné. Místo u nás nemají ani skryté poplatky, ani dodatečná navyšování předem stanovených částek. Konkrétní ceny najdete v našem veřejně dostupném ceníku.

Světlana Vaštová
Světlana Vaštová
2023-12-23
Tahle malá kancelář u kruháčů v Kutné Hoře si mě získala. Poradili mi se vším a hlavně se mnou přemýšleli nad nejlepším řešením, jakkoliv netradičním - rozloučení jsme si dělali sami a rakev jsme nechali otevřenou. Vše pro nás bylo pěkně nachystané. Oceňuji kombinaci profesionality a srdcařiny, taktní chování na celém rozloučení. Děkuji.
Karel Faltýn
Karel Faltýn
2023-10-20
Děkujeme za profesionálně odvedené služby a slušné jednání při zajištění pohřbu mé sestry, děkuje rodina Faltýnova
Noskovamiroslava Mirecka
Noskovamiroslava Mirecka
2023-10-15
Děkujeme za profesionální přístup a vše dobře z organizované. Velká spokojenost.
Lucie Maisnerová
Lucie Maisnerová
2023-09-21
Ochota a profesionální přístup
Jana Šejnová
Jana Šejnová
2023-09-19
Pracovníci pohřební služby jsou ochotní, přijedou až do domu a nemusíte v těžkých chvílích nikam jezdit. Zařidili vše, jak bylo domluveno. Komunikace výborná. Děkuji za pěkný obřad.
Veronika Vojtíšková
Veronika Vojtíšková
2023-07-20
Profesionalita a úcta k zesnulému. Rozloučení bylo s pokorou. Moc děkujeme.
Lucie Pelíšková
Lucie Pelíšková
2023-07-19
Dobrý den, Rádi bychom Vám poděkovali za účast i spolupráci a za profesionální přístup Děkujeme moc a přejeme hezký den
Helena Styblo
Helena Styblo
2023-06-14
Maximální spokojenost, velmi citlivý přístup. Paní poradila a byla empatická

Obřadní síň pro Uhlířské Janovice

Pohřební obřady provádíme v obřadních síních v Kutné Hoře, Sázavě nebo Kolíně. Podívejte se, jak jsou vybavené, pro kolik účastníků jsou určené a jak v nich probíhá pohřební obřad.

Informace pro pozůstalé

Víme, v jak náročné situaci se ocitáte, proto jsme pro vás připravili přehledné informace a postupy, které můžete využít.

Postup při úmrtí

Provedeme vás jednotlivými kroky po úmrtí blízkého a poradíme, co dělat a kdy.

Etiketa na pohřbu

Zpracovali jsme pro vás přehledně základní společenská pravidla spojená s pohřbem.

Smuteční řeč

Jak má vypadat smuteční proslov, kdo jej pronáší a na co si dát pozor při jeho přípravě?

Kontakt

V každou denní i noční hodinu, ať je víkend nebo svátek, doslova kdykoliv nás můžete kontaktovat. Jsme připraveni vám pomoci v těch nejtěžších chvílích.

Nezávazný poptávkový formulář

Ozvěte se nám s jakoukoliv otázkou nebo konkrétní poptávkou a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět. Vše potřebné potom probereme na jedné z našich poboček nebo v pohodlí vašeho domova.