Pohřby Navrátil

Rodina Koštuříkových

Když člověk přijde o někoho blízkého, je to vždy velmi smutná záležitost. Jako většinu lidí, i nás zastihla nepřipravené. Ačkoliv recenze nikdy nepíšeme, naše osobní zkušenost nás přesvědčila o tom, že v tomto případě bychom skutečně chtěli vyzdvihnout naprosto úžasný přístup Pohřební služby Sázava. 

 

 

Od počátku empatický přístup a celkově vstřícné jednání nám velmi ulehčilo pro nás tak těžké období, kterým ztráta blízké osoby bezesporu je. V prvních momentech, kdy člověk neví, co má dělat, co vše zařídit, nás celou smutnou záležitostí provedli od počátku až do konce, vše vysvětlili (jak vše bude probíhat, jaké jsou možnosti), se vším pomohli (výběr parte, květin, pověry, oblečení zemřelého,..),.. trpělivě zodpověděli veškeré naše dotazy, vyšli vstříc všem našim přáním. 

 

 

Po zvážení našich možností jsme se rozhodli pro smuteční obřad v kostele Církve československé husitské v Sázavě. Pohřební služba Sázava dokázala toto rozloučení naprosto skvěle zorganizovat a opětovně vyhověla rodině ve všech přáních, ať se jednalo o osobní rozloučení některých rodinných příslušníků , či o předání obrázků od vnoučat na poslední cestu dědečkovi. Smuteční řeč v podání slečny Březinové velmi mile přednesená podtrhla důstojné poslední rozloučení. 

 

 

Služby Pohřební služby Sázava bychom hodnotili jako nadstandardní. Ačkoli doufáme, že se dlouho znovu nesetkáme, víme, že pokud k tomu někdy bohužel opětovně dojde, bude zde někdo, kdo projeví lidskost, slušnost a v takovou životní chvíli, kterou Vám život neplánovaně přinese, Vám ji pomůže zvládnout a zmírnit tak bolest ze ztráty blízké osoby. Děkujeme Pohřební službě Sázava za pomoc s posledním rozloučením s naším tatínkem, tchánem, dědečkem a za váš úžasný přístup.

Rodina Koštuříkových