Pohřby Navrátil

Pohřební služba Uhlířské Janovice

Kancelář a vzorková prodejna hrobů

Pohřební služba Navrátil

Provozní doba:

Pondělí–pátek: 9:00–15:30 

Poskytujeme pohřební služby v Uhlířských Janovicích, a to s úctou a plným respektem k vašim potřebám a přáním. S profesionálním a individuálním přístupem pomáháme zajistit důstojné rozloučení se zesnulými.

 

Nabízíme kompletní organizaci pohřbu i provedení kvalifikovaných kamenických a hrobnických prací. Pokud hledáte nejlepší pohřební službu v Uhlířských Janovicích, jste na správném místě.

 

Možnosti pohřbů

U nás si můžete vybrat z různých variant posledního rozloučení, ať už jde o pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu nebo rozloučení s urnou. Rádi vám jednotlivé možnosti vysvětlíme a najdeme řešení, které bude vyhovovat vašim přáním.

Pohřeb s obřadem Uhlířské Janovice

Poslední rozloučení se smutečním obřadem zajišťujeme po celé České republice a může mít podobu civilní i církevní. Místo konání vybereme podle vašeho přání (obřadní síň, kostel, hřbitov, z domu smutku, sportoviště, u řeky, v lese). Variant je celá řada, rádi pomůžeme s výběrem.

Pohřeb bez obřadu Uhlířské Janovice

Pohřeb bez smutečního obřadu zahrnuje zpopelnění zesnulého a další související úkony jako příprava a tisk parte nebo zajištění administrativních úkonů pro vydání úmrtního listu.

Rozloučení s urnou Uhlířské Janovice

Rozloučení s urnou probíhá formou uložení urny na pohřebiště nebo formou vsypu či rozptylu. Předcházet může smuteční obřad v obřadní síni nebo kostele za účasti pozůstalých. Přizpůsobíme se vašim představám a možnostem a společně vybereme to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám s výběrem

Rakve

V naší nabídce obřadních rakví najdete pouze kvalitní produkty, zejména od českých výrobců.

Urny

Při výběru urny nebo obalu na urnu je třeba postupovat zejména dle místa uložení.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Květiny a věnce

Naše nabídka kytic, věnců a dalších smutečních vazeb je široká, přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Pohřební kočar

Pro výjimečně důstojné poslední rozloučení je připraven i luxusní historický pohřební kočár z roku 1925 tažený koňmi (dvojspřežím, čtyřspřežím i šestispřežím). Slouží k převozu zesnulého na obřad a hřbitov a je možné ho využít po celé ČR.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.