Pohřby Navrátil

Pohřební služba Zruč nad Sázavou

Pohřební služba ve Zruči nad Sázavou je vám plně k dispozici v případě, že potřebujete poradit, jak postupovat při úmrtí, a pomoci s organizací posledního rozloučení se zesnulým.

 

Naše služby zahrnují kompletní organizaci pohřbu i kvalifikované hrobnické a kamenické práce. Pokud hledáte nejlepší pohřební službu ve Zruči nad Sázavou, neváhejte se obrátit na nás.

 

Možnosti pohřbů

Pro pohřeb s obřadem nebo rozloučení s urnou máme k dispozici obřadní síň ve Zruči nad Sázavou, pomáháme zajistit i pohřeb bez obřadu. V každém případě se můžete spolehnout na profesionalitu a důstojný průběh posledního rozloučení.

Pohřeb s obřadem Zruč nad Sázavou

Poslední rozloučení se smutečním obřadem zajišťujeme po celé České republice a může mít podobu civilní i církevní. Místo konání vybereme podle vašeho přání (obřadní síň, kostel, hřbitov, z domu smutku, sportoviště, u řeky, v lese). Variant je celá řada, rádi pomůžeme s výběrem.

Pohřeb bez obřadu Zruč nad Sázavou

Pohřeb bez smutečního obřadu zahrnuje zpopelnění zesnulého a další související úkony jako příprava a tisk parte nebo zajištění administrativních úkonů pro vydání úmrtního listu.

Rozloučení s urnou Zruč nad Sázavou

Rozloučení s urnou probíhá formou uložení urny na pohřebiště nebo formou vsypu či rozptylu. Předcházet může smuteční obřad v obřadní síni nebo kostele za účasti pozůstalých. Přizpůsobíme se vašim představám a možnostem a společně vybereme to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám s výběrem

Rakve

V naší nabídce obřadních rakví najdete pouze kvalitní produkty, zejména od českých výrobců.

Urny

Při výběru urny nebo obalu na urnu je třeba postupovat zejména dle místa uložení.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Květiny a věnce

Naše nabídka kytic, věnců a dalších smutečních vazeb je široká, přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Pohřební kočar

Pro výjimečně důstojné poslední rozloučení je připraven i luxusní historický pohřební kočár z roku 1925 tažený koňmi (dvojspřežím, čtyřspřežím i šestispřežím). Slouží k převozu zesnulého na obřad a hřbitov a je možné ho využít po celé ČR.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.