Pohřby Navrátil

Pohřební služba Sázava

Pohřební služba Sázava nabízí profesionální pohřební služby s důrazem na citlivý a respektující přístup k zesnulým i pozůstalým. Postaráme se o kompletní organizaci posledního rozloučení.

 

S námi si můžete být jisti, že poslední rozloučení bude probíhat důstojně a v souladu s vašimi představami. Pokud hledáte nejlepší pohřební službu v Sázavě, neváhejte nás kontaktovat.

Možnosti pohřbů

Vysvětlíme vám, jak postupovat při úmrtí, a probereme další možnosti, jako je pohřeb s obřadem, pohřeb bez obřadu nebo rozloučení s urnou. Pro konání obřadů máme k dispozici obřadní síň v Sázavě. Věříme, že naše kvalifikované služby vám pomohou zvládnout tuto náročnou situaci.

Pohřeb s obřadem Sázava

Poslední rozloučení se smutečním obřadem zajišťujeme po celé České republice a může mít podobu civilní i církevní. Místo konání vybereme podle vašeho přání (obřadní síň, kostel, hřbitov, z domu smutku, sportoviště, u řeky, v lese). Variant je celá řada, rádi pomůžeme s výběrem.

Pohřeb bez obřadu Sázava

Pohřeb bez smutečního obřadu zahrnuje zpopelnění zesnulého a další související úkony jako příprava a tisk parte nebo zajištění administrativních úkonů pro vydání úmrtního listu.

Rozloučení s urnou Sázava

Rozloučení s urnou probíhá formou uložení urny na pohřebiště nebo formou vsypu či rozptylu. Předcházet může smuteční obřad v obřadní síni nebo kostele za účasti pozůstalých. Přizpůsobíme se vašim představám a možnostem a společně vybereme to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám s výběrem

Rakve

V naší nabídce obřadních rakví najdete pouze kvalitní produkty, zejména od českých výrobců.

Urny

Při výběru urny nebo obalu na urnu je třeba postupovat zejména dle místa uložení.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Květiny a věnce

Naše nabídka kytic, věnců a dalších smutečních vazeb je široká, přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Pohřební kočar

Pro výjimečně důstojné poslední rozloučení je připraven i luxusní historický pohřební kočár z roku 1925 tažený koňmi (dvojspřežím, čtyřspřežím i šestispřežím). Slouží k převozu zesnulého na obřad a hřbitov a je možné ho využít po celé ČR.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.