Pohřby Navrátil

Rodina Drazdíkových

Před rokem jsme nečekaně přišli o dědečka, zemřel nám na covid. Nejbližší pohřební služba nám poměrně necitlivě oznámila, že vzhledem k pozitivitě nám dědečka ani neobléknou, ale v rakvi bude v pytli, a že bychom ho ještě viděli si můžeme leda nechat zdát. To pro nás bylo nepřijatelné a emočně náročné. 


Nechtěli jsme to tak nechat a tak jsme hledali jinou variantu – a podařilo se nám najít pohřební službu v Sázavě a kontaktovat se s paní Březinovou. Mrzí nás, že u nás v regionu nejsou tolik známí, protože oproti konkurenci šlo o naprosto odlišný přístup. Předně, paní Březinová byla celou dobu velmi lidská, profesionální a ochotná, všechno jsme si vysvětlili a domluvili pohřeb v sázavských prostorech. Dědeček byl v obleku, parte bylo krásné, mohli jsme se s ním dokonce rozloučit u otevřené rakve. 


Veškerá komunikace ohledně pohřbu i po pohřbu (nechávali jsme si udělat nápis na hrob a kupovali obal na urnu) proběhla na nadstandardní úrovni. Moc za to všechno děkujeme celé pohřební službě Sázava. Výročí úmrtí tak pro nás mohlo být vzpomínkou samozřejmě smutnou, ale zároveň i uklidňující, protože vše kolem pohřebu proběhlo tak, jak jsme potřebovali. Myslím si, že kdyby to tak nebylo, bylo by pro nás mnohem obtížnější se s tou obří ztrátou vyrovnat. Děkujeme,

Rodina Drazdíkových