Pohřby Navrátil

Miluška a Jiří

Žijeme v blízkém okolí Vlašimi -města s více než 10 000 obyvateli a jaký šok byl pro nás, když zemřela maminka (mimo jiné, pozitivní na COVID 19), že místní i okolní pohřební služby nabídly „důstojné“ rozloučení se zemřelou maminkou, následující formou:


zjednodušeně řečeno-jelikož byla pozitivní na Covid 19 – tělo zemřelé bude uzavřeno, v plastikovém nerozložitelném patologickém vaku s krytým zipem, v rakvi, bez jakékoliv úpravy, neoblečené a bez možnosti otevření. S tímto jsme se nemohli smířit a prostřednictvím Asociace pohřebních služeb a jejich jednatelem p. Borovičkou, jsme byli předáni právě této společnosti – Pohřební služby Sázava, pobočka Uhlířské Janovice.


Zde musíme poděkovat za velmi vstřícný přístup celému týmu (zvlášť paní Aničce Březinové a panu Navrátilovi), při sjednávání požadovaných služeb. Tělo maminky, profesionálně (za přísnějších hygienických opatřeních) standardně ošetřili, upravili , oblékli a připravili k pohřbu i k důstojnému osobnímu rozloučení se svými nejbližšími, při tomto obřadu. Služby této společnosti z osobní zkušenosti můžeme ve zkratce hodnotit 1 A +:

velice vstřícný přístup

hluboký lidský přístup

vysoká profesionalita

nádherné aranžmá, a bezvadná asistence při obřadu i při pohřbívání.


Finanční plnění objednaných služeb je plně srovnatelné se zdejší pohřební službou (můžeme objektivně hodnotit, protože před 3 týdny jsme vyprovázeli tatínka – bez „covidových“ omezeních a samozřejmě ještě bez znalosti úrovně poskytovaných služeb, touto společností – Pohřební služby Sázava)


Je samozřejmě lepší tyto služby nepotřebovat, ale pokud osud rozhodne jinak – vřele doporučujeme!

Zbývá pouze snad dodat : velice děkujeme a jen tak dál! Ať se daří!

Miluška a Jiří