Pohřby Navrátil

Pohřby Sázava

Tým Pohřby Sázava se specializuje na poskytování kompletních a profesionálních pohřebních služeb v Sázavě s důrazem na respekt a ohleduplnost vůči zesnulému a jeho rodině.

 

Cílem Pohřby Sázava je pomoci pozůstalým překonat těžké období a s úctou k jejich potřebám a přáním zajistit důstojný pohřeb v Sázavě.

Možnosti pohřbů

Při zajišťování pohřbů v Sázavě se vždy snažíme vyjít vstříc potřebám pozůstalých, proto nabízíme širokou škálu služeb včetně pohřbu s obřadem v obřadní síni Sázava, pohřbu bez obřadu nebo rozloučení s urnou. Jsme tu pro vás a jako pohřební služba Sázava vám rádi nabídneme a vysvětlíme co nejvíce možností, neváhejte se na nás obrátit.

Pohřeb s obřadem Sázava

Poslední rozloučení se smutečním obřadem zajišťujeme po celé České republice a může mít podobu civilní i církevní. Místo konání vybereme podle vašeho přání (obřadní síň, kostel, hřbitov, z domu smutku, sportoviště, u řeky, v lese). Variant je celá řada, rádi pomůžeme s výběrem.

Pohřeb bez obřadu Sázava

Pohřeb bez smutečního obřadu zahrnuje zpopelnění zesnulého a další související úkony jako příprava a tisk parte nebo zajištění administrativních úkonů pro vydání úmrtního listu.

Rozloučení s urnou Sázava

Rozloučení s urnou probíhá formou uložení urny na pohřebiště nebo formou vsypu či rozptylu. Předcházet může smuteční obřad v obřadní síni nebo kostele za účasti pozůstalých. Přizpůsobíme se vašim představám a možnostem a společně vybereme to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám s výběrem

Rakve

V naší nabídce obřadních rakví najdete pouze kvalitní produkty, zejména od českých výrobců.

Urny

Při výběru urny nebo obalu na urnu je třeba postupovat zejména dle místa uložení.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Květiny a věnce

Naše nabídka kytic, věnců a dalších smutečních vazeb je široká, přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Pohřební kočar

Pro výjimečně důstojné poslední rozloučení je připraven i luxusní historický pohřební kočár z roku 1925 tažený koňmi (dvojspřežím, čtyřspřežím i šestispřežím). Slouží k převozu zesnulého na obřad a hřbitov a je možné ho využít po celé ČR.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.