Pohřby Navrátil

Pohřby Uhlířské Janovice

Pohřby Uhlířské Janovice jsou připraveny vyjít citlivě vstříc vašim potřebám a přáním. Pohřby Janovice zajišťují celou řadu pohřebních služeb v Uhlířských Janovicích, a to včetně kvalifikovaných hrobnických a kamenických prací.

 

Kontaktujte pohřební služby Janovice a nechte se provést náročným obdobím citlivými profesionály, kteří jsou při zajišťování pohřbů v Uhlířských Janovicích vždy ohleduplní k zesnulým i pozůstalým.

Možnosti pohřbů

Nabízíme širokou škálu možností pohřbů v Uhlířských Janovicích, nejčastěji pohřeb s obřadem, bez obřadu nebo rozloučení s urnou. Rádi vám jednotlivé varianty pohřbů v Janovicích vysvětlíme a vyhovíme vašim individuálním požadavkům.

Pohřeb s obřadem Uhlířské Janovice

Poslední rozloučení se smutečním obřadem zajišťujeme po celé České republice a může mít podobu civilní i církevní. Místo konání vybereme podle vašeho přání (obřadní síň, kostel, hřbitov, z domu smutku, sportoviště, u řeky, v lese). Variant je celá řada, rádi pomůžeme s výběrem.

Pohřeb bez obřadu Uhlířské Janovice

Pohřeb bez smutečního obřadu zahrnuje zpopelnění zesnulého a další související úkony jako příprava a tisk parte nebo zajištění administrativních úkonů pro vydání úmrtního listu.

Rozloučení s urnou Uhlířské Janovice

Rozloučení s urnou probíhá formou uložení urny na pohřebiště nebo formou vsypu či rozptylu. Předcházet může smuteční obřad v obřadní síni nebo kostele za účasti pozůstalých. Přizpůsobíme se vašim představám a možnostem a společně vybereme to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám s výběrem

Rakve

V naší nabídce obřadních rakví najdete pouze kvalitní produkty, zejména od českých výrobců.

Urny

Při výběru urny nebo obalu na urnu je třeba postupovat zejména dle místa uložení.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Květiny a věnce

Naše nabídka kytic, věnců a dalších smutečních vazeb je široká, přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Pohřební kočar

Pro výjimečně důstojné poslední rozloučení je připraven i luxusní historický pohřební kočár z roku 1925 tažený koňmi (dvojspřežím, čtyřspřežím i šestispřežím). Slouží k převozu zesnulého na obřad a hřbitov a je možné ho využít po celé ČR.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.