Pohřby Navrátil

Pohřby Zruč nad Sázavou

Pokud hledáte kvalitní pohřební služby ve Zruči nad Sázavou, kontaktujte pohřby Zruč nad Sázavou. Tým pohřby Zruč je připraven pomoci a poskytnout vám kompletní a profesionální služby týkající se pohřbů ve Zruči nad Sázavou, a to včetně kvalifikovaných hrobnických a kamenických prací.

 

Pro pohřby Zruč nad Sázavou je důležité, aby byl pohřeb vašeho blízkého uspořádán v souladu s vašimi představami a profesionálními standardy pohřební služby Zruč.

Možnosti pohřbů

Kontaktujte pohřby Zruč nad Sázavou a poraďte se s námi o jednotlivých možnostech, rádi vám je popíšeme a odpovíme na vaše otázky, ať už jde o pohřeb s obřadem v obřadní síni Zruč nad Sázavou, o pohřeb bez obřadu nebo o rozloučení s urnou.

Pohřeb s obřadem

Poslední rozloučení se smutečním obřadem zajišťujeme po celé České republice a může mít podobu civilní i církevní. Místo konání vybereme podle vašeho přání (obřadní síň, kostel, hřbitov, z domu smutku, sportoviště, u řeky, v lese). Variant je celá řada, rádi pomůžeme s výběrem.

Pohřeb bez obřadu

Pohřeb bez smutečního obřadu zahrnuje zpopelnění zesnulého a další související úkony jako příprava a tisk parte nebo zajištění administrativních úkonů pro vydání úmrtního listu.

Rozloučení s urnou

Rozloučení s urnou probíhá formou uložení urny na pohřebiště nebo formou vsypu či rozptylu. Předcházet může smuteční obřad v obřadní síni nebo kostele za účasti pozůstalých. Přizpůsobíme se vašim představám a možnostem a společně vybereme to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám s výběrem

Rakve

V naší nabídce obřadních rakví najdete pouze kvalitní produkty, zejména od českých výrobců.

Urny

Při výběru urny nebo obalu na urnu je třeba postupovat zejména dle místa uložení.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Květiny a věnce

Naše nabídka kytic, věnců a dalších smutečních vazeb je široká, přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Pohřební kočar

Pro výjimečně důstojné poslední rozloučení je připraven i luxusní historický pohřební kočár z roku 1925 tažený koňmi (dvojspřežím, čtyřspřežím i šestispřežím). Slouží k převozu zesnulého na obřad a hřbitov a je možné ho využít po celé ČR.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.