Pohřby Navrátil

Pohřební ústav Kutná Hora

Pohřební ústav Kutná Hora je spolehlivým partnerem, který zajišťuje kompletní služby spojené s pohřbem Kutná Hora. Pracovníci pohřebního ústavu KH jsou připraveni poskytnout co nejvyšší úroveň služeb, a to s úctou k zemřelým i pozůstalým. Základem naší práce je osobní a citlivý přístup, jehož výsledkem je poslední rozloučení odpovídající vašim představám.

 

Pohřební ústav Kutná Hora provádí také kvalifikované hrobnické a kamenické práce. Neváhejte kontaktovat pohřební ústav Kutná Hora a my vám rádi pomůžeme s organizací důstojného pohřbu v KH.

Možnosti pohřbů

Pohřební ústav Kutná Hora vám ochotně poradí s organizací pohřbu a pomůže s výběrem vhodného řešení. Můžeme zajistit pohřeb s obřadem v obřadní síni Kutná Hora, ale také pohřeb bez obřadu nebo rozloučení s urnou.

Pohřeb s obřadem Kutná Hora

Poslední rozloučení se smutečním obřadem zajišťujeme po celé České republice a může mít podobu civilní i církevní. Místo konání vybereme podle vašeho přání (obřadní síň, kostel, hřbitov, z domu smutku, sportoviště, u řeky, v lese). Variant je celá řada, rádi pomůžeme s výběrem.

Pohřeb bez obřadu Kutná Hora

Pohřeb bez smutečního obřadu zahrnuje zpopelnění zesnulého a další související úkony jako příprava a tisk parte nebo zajištění administrativních úkonů pro vydání úmrtního listu.

Rozloučení s urnou Kutná Hora

Rozloučení s urnou probíhá formou uložení urny na pohřebiště nebo formou vsypu či rozptylu. Předcházet může smuteční obřad v obřadní síni nebo kostele za účasti pozůstalých. Přizpůsobíme se vašim představám a možnostem a společně vybereme to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám s výběrem

Rakve

V naší nabídce obřadních rakví najdete pouze kvalitní produkty, zejména od českých výrobců.

Urny

Při výběru urny nebo obalu na urnu je třeba postupovat zejména dle místa uložení.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Květiny a věnce

Naše nabídka kytic, věnců a dalších smutečních vazeb je široká, přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Pohřební kočar

Pro výjimečně důstojné poslední rozloučení je připraven i luxusní historický pohřební kočár z roku 1925 tažený koňmi (dvojspřežím, čtyřspřežím i šestispřežím). Slouží k převozu zesnulého na obřad a hřbitov a je možné ho využít po celé ČR.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.