Pohřby Navrátil

Pohřební ústav Zruč nad Sázavou

Pohřební ústav Zruč nad Sázavou zajišťuje pohřby ve Zruči a další služby jako kvalifikované kamenické a hrobnické práce. Zkušení a ohleduplní pracovníci pohřebního ústavu ve Zruči vás provedou procesem posledního rozloučení a pomohou zvládnout jednotlivé kroky.

 

Základem naší práce je individuální a respektující přístup. Neváhejte se obrátit na náš pohřební ústav Zruč nad Sázavou a poradit se o možnostech a postupech.

Možnosti pohřbů

Náš pohřební ústav Zruč nad Sázavou se snaží vyjít maximálně vstříc všem potřebám a přáním pozůstalých, ať už jde o tradiční pohřeb s obřadem v obřadní síni Zruč nad Sázavou, ale také pohřeb bez obřadu nebo rozloučení s urnou.

Pohřeb s obřadem Zruč nad Sázavou

Poslední rozloučení se smutečním obřadem zajišťujeme po celé České republice a může mít podobu civilní i církevní. Místo konání vybereme podle vašeho přání (obřadní síň, kostel, hřbitov, z domu smutku, sportoviště, u řeky, v lese). Variant je celá řada, rádi pomůžeme s výběrem.

Pohřeb bez obřadu Zruč nad Sázavou

Pohřeb bez smutečního obřadu zahrnuje zpopelnění zesnulého a další související úkony jako příprava a tisk parte nebo zajištění administrativních úkonů pro vydání úmrtního listu.

Rozloučení s urnou Zruč nad Sázavou

Rozloučení s urnou probíhá formou uložení urny na pohřebiště nebo formou vsypu či rozptylu. Předcházet může smuteční obřad v obřadní síni nebo kostele za účasti pozůstalých. Přizpůsobíme se vašim představám a možnostem a společně vybereme to nejvhodnější řešení.

Pomůžeme vám s výběrem

Rakve

V naší nabídce obřadních rakví najdete pouze kvalitní produkty, zejména od českých výrobců.

Urny

Při výběru urny nebo obalu na urnu je třeba postupovat zejména dle místa uložení.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Květiny a věnce

Naše nabídka kytic, věnců a dalších smutečních vazeb je široká, přizpůsobíme se jakýmkoliv požadavkům.

Pohřební kočar

Pro výjimečně důstojné poslední rozloučení je připraven i luxusní historický pohřební kočár z roku 1925 tažený koňmi (dvojspřežím, čtyřspřežím i šestispřežím). Slouží k převozu zesnulého na obřad a hřbitov a je možné ho využít po celé ČR.

Parte

Smuteční oznámení dodáváme v tištěné i elektronické podobě včetně smutečních obálek.

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám a my vám rádi pomůžeme.